Βραβεύτηκαν οι αριστούχοι μαθητές του Δήμου Θερμαϊκού   Leave a comment

Απόλυτα επιτυχημένη κρίνεται η εκδήλωση για την βράβευση των πρωτευσάντων μαθητών των Γυμνασίων, Λυκείων, ΕΠΑΛ, ΕΠΑΣ του Δήμου μας, καθώς και των πέντε (5) εισαχθέντων μαθητών με τον μεγαλύτερο γενικό βαθμό πρόσβασης στα ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας μας, που πραγματοποιήθηκε στο αμφιθέατρο του ΚΑΠΠΑ 2000, στην Περαία.

«Μια ζεστή αγκαλιά και ένα φιλί είναι η επιβράβευση των γονιών στα παιδιά τους όταν αυτά τους μεταφέρουν την είδηση της εισαγωγής τους στα ΑΕΙ ή τα ΤΕΙ της χώρας μας… Την ίδια χειρονομία κάνουμε και οι υπόλοιποι γονείς όταν τα παιδιά μας προάγονται στην επόμενη τάξη με αριστείο εξαιρετικής απόδοσης στα μαθήματά τους. Δεν πρέπει, όμως, και η δημοτική αρχή να απονείμει τα εύσημα στις προσπάθειες και τους αγώνες που κατέληξαν σε επιτυχία;», αναρωτήθηκε ο Δήμαρχος, Ιωάννης Αλεξανδρής, και έκλεισε το σύντομο χαιρετισμό του επισημαίνοντας τα εξής: «Έτσι, η αντιδημαρχία Παιδείας, σε συνεργασία με το σύλλογο γονέων και κηδεμόνων του δήμου μας διοργανώνει αυτή τη βραδιά για να πει με τον δικό της τρόπο το «μπράβο» σε όλους τους μαθητές, στους καθηγητές και τους γονείς τους. Συγχαρητήρια σε όλους σας… Να είστε γεροί, να κάνετε όνειρα, παρά τους δύσκολους καιρούς που διανύουμε, και να στοχεύετε ψηλά».

Την εκδήλωση χαιρέτισαν, επίσης, οι: Αντιδήμαρχος Παιδείας, Ιωάννης Βασιλειάδης και η Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Θερμαϊκού, Άννυ Βουλγαράκη, με τον οποίο συνδιοργανώθηκε η τελετή.

Οι χορωδίες του 1ου ΓΕΛ Θερμαϊκού, 1ου και 2ου Γυμνασίου Περαίας, Γυμνασίου Νέων Επιβατών, 1ου Γυμνασίου και 1ου Δημοτικού Σχολείου Νέας Μηχανιώνας πλαισίωσαν την τελετή, ενώ στο φουαγιέ του θεάτρου εκτίθονταν έργα ζωγραφικής των μαθητών του 1ου Γυμνασίου Νέας Μηχανιώνας,  με υπεύθυνη καθηγήτρια την κα Δώρα Τσαρούχα και του Γυμνασίου Νέων Επιβατών, με υπεύθυνη καθηγήτρια την κα Γεωργία Χατζηκυππαρίδου.

Ακολουθεί λίστα με τα ονόματα των μαθητών που βραβεύτηκαν, ενώ την εκδήλωση τίμησαν με την παρουσία τους ο Βουλευτής Β΄ Θεσσαλονίκης, Σάββας Αναστασιάδης, ο Πρόεδρος του Δ.Σ., Κυριάκος Στεφανίδης, οι Αντιδήμαρχοι, Κων/νος Βογιατζής, Κων/νος Κούτουκας και Γεώργιος Λαζαρίδης, Δημοτικοί Σύμβουλοι, Πρόεδροι και μέλη των Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων, ο υποψήφιος Βουλευτής Β΄ Θεσσαλονίκης, Ιωάννης Παλαιστής, Διευθυντές σχολείων, εκπρόσωποι Πολιτιστικών και Αθλητικών Συλλόγων και, φυσικά, οι γονείς, κηδεμόνες, συγγενείς και φίλοι των μαθητών.

Βραβευθέντες μαθητές του 1ου ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

 

ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ  ΠΑΥΛΟΣ  του  ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ

πρώτος επιτυχών απ’ το 1ο ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Ιατρικής Θεσ/νίκης

με γενικό βαθμό 18,93

ο οποίος αρίστευσε και στην Γ΄ Λυκείου  με γενικό βαθμό 19,2

 

ΘΥΜΙΑΝΙΔΗΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

δεύτερος επιτυχών απ’ το 1ο ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Πολιτικών Επιστημών Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18,05

ΜΠΑΛΟΜΠΑ  ΜΑΡΙΑ  του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

τρίτη επιτυχούσα απ’ το 1ο ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Χημικών Μηχ/κων Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 17,93    

ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ  ΣΟΦΙΑ  του ΛΕΩΝΙΔΑ

τέταρτη επιτυχούσα απ’ το 1ο ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Επιστημών Προσχολικής Αγωγής & Εκπ/σης Θεσ/νίκης

με γενικό βαθμό 17,90

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  του ΚΩΝ/ΝΟΥ

πέμπτη επιτυχούσα απ’ το 1ο ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Πολιτικών Μηχ/κων Θράκης με γενικό βαθμό 17,56

 

ΤΣΑΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19,6

 

ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ  – ΑΡΣΕΝΙΟΣ  του ΝΕΟΦΥΤΟΥ

που αρίστευσε στην Α΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19,7

Βραβευθέντες μαθητές του 2ου ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

 

ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ  ΧΡΥΣΑ  του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

πρώτη επιτυχούσα απ’ το 2ο  ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Νομικής Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18,93

 

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

δεύτερη επιτυχούσα απ’ το 2ο  ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημ. Εκπ/σης Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18,85

ΤΣΙΚΙΝΤΙΚΟΥ  ΜΑΡΙΝΑ  του ΜΙΧΑΗΛ

τρίτη επιτυχούσα απ’ το 2ο  ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Νομικής Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18,71

ο οποίος αρίστευσε στην Γ΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19 6/10

 

ΚΑΨΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

τέταρτη επιτυχούσα απ’ το 2ο  ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Αρχιτεκτονικής Θράκης με γενικό βαθμό 18,18

 

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

πέμπτη επιτυχούσα απ’ το 2ο  ΓΕΛ Θερμαϊκού

στο τμήμα Φιλολογίας Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18,10

 

ΤΣΟΥΜΠΙ ΣΟΥΕΛΑ του ΑΝΤΟΝ

που αρίστευσε στην Β΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19 7/10

 

ΓΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

που αρίστευσε στην Α΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19 9/10

 

ΔΟΥΝΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

που αρίστευσε στην Α΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19 9/10

 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

που αρίστευσε στην Α΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19 9/10

 

Βραβευθέντες μαθητές του 1ου ΓΕΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

 

ΜΕΜΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

πρώτη επιτυχούσα απ’ το 1ο ΓΕΛ Επανομής

στο τμήμα Φιλολογίας Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18,23

ο οποίος αρίστευσε στην Γ΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19,3

ΜΑΓΓΛΑΡΗ ΑΡΓΥΡΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

δεύτερη επιτυχούσα απ’ το 1ο ΓΕΛ Επανομής

στο τμήμα Παιδαγωγικό Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18,05

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ  του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

τρίτο επιτυχών απ’ το 1ο ΓΕΛ Επανομής

στο τμήμα Παιδαγωγικό Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18        

ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

τέταρτη επιτυχούσα απ’ το 1ο ΓΕΛ Επανομής

στο τμήμα Παιδαγωγικό Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 18

ΜΠΡΕΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

πέμπτη επιτυχούσα απ’ το 1ο ΓΕΛ Επανομής

στο Οικονομικό Παν/μιο «ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ» Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 17,60

ΚΟΝΤΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19,8

 

ΚΑΡΑΓΕΡΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

που αρίστευσε στην Α΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19,7

 

ΚΟΓΙΑΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

που αρίστευσε στην Α΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19,7

 

Βραβευθέντες μαθητές του 1ου ΓΕΛ  Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ – ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗ ΧΡΗΣΤΟ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

πρώτο επιτυχών απ’ το 1ο ΓΕΛ Ν.Μηχ/νας

στο τμήμα Φυσικής Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 19,18

ο οποίος που αρίστευσε στην Γ΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19,6

 

ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΣΤΑΥΡΟΥ

δεύτερο επιτυχών απ’ το 1ο ΓΕΛ Ν.Μηχ/νας

στο τμήμα Μηχανολόγων – Μηχ/κων Δυτ. Μακεδονίας με γενικό βαθμό 17,75

ΓΑΖΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟ – ΧΡΗΣΤΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

τρίτο επιτυχών απ’ το 1ο ΓΕΛ Ν.Μηχ/νας στο τμήμα Ικάρων (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΩΝ με γενικό βαθμό 17,72

 

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

τέταρτο επιτυχών απ’ το 1ο ΓΕΛ Ν.Μηχ/νας

στο τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχ/κων & Μηχ/κων Υπολογιστών Θράκης

με γενικό βαθμό 17,65

 

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ του ΝΑΘΑΝΑΗΛ

πέμπτη επιτυχούσα απ’ το 1ο ΓΕΛ Ν.Μηχ/νας

στο τμήμα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 17,75

 

ΛΙΑΠΗ ΣΤΑΥΡΟ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ του ΑΓΓΕΛΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ τάξη του 1ου ΓΕΛ Ν.Μηχ/νας με γενικό βαθμό 19,8

ΜΑΝΤΑΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ τάξη του 1ου ΓΕΛ Ν.Μηχ/νας με γενικό βαθμό 19,8

ΣΥΝΕΦΙΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

που αρίστευσε στην Α΄ τάξη του 1ου ΓΕΛ Ν.Μηχ/νας. με γενικό βαθμό 19,9

Βραβευθέντες μαθητές του ΕΠΑΛ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

 

ΠΑΝΑΓΙΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

πρώτο επιτυχών απ’ το ΕΠΑΛ Επανομής

στο Α.Ε.Ν. Σχολή Μηχ/κών με γενικό βαθμό 16,05

ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

δεύτερη επιτυχούσα απ’ το ΕΠΑΛ Επανομής

στο τμήμα Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 15,53

ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

τρίτη επιτυχούσα απ’ το ΕΠΑΛ Επανομής

στο τμήμα Νοσηλευτικής Τ.Ε.Ι. Θεσ/νίκης με γενικό βαθμό 15,13

 

ΒΑΛΟΥΚΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

τέταρτη επιτυχούσα απ’ το ΕΠΑΛ Επανομής

στο τμήμα Φυσικοθεραπείας Τ.Ε.Ι. Πάτρας με γενικό βαθμό 13,6

ΤΣΕΛΙΟ ΜΙΧΑΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

πέμπτη επιτυχούσα απ’ το ΕΠΑΛ Επανομής

 στο τμήμα Κοινωνικής Εργασίας Κρήτης με γενικό βαθμό 12,2

 

ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ

που αρίστευσε στην Γ΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 19,4

ΣΑΜΑΝΑΟΥΡΙ ΜΑΡΙΑΜΙ του ΜΟΡΙΣΙ

που αρίστευσε στην Β΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 18,8

 

ΠΕΤΚΟΥ ΦΕΒΡΩΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

που αρίστευσε στην Α΄ Λυκείου με γενικό βαθμό 16,5

 

Βραβευθέντες μαθητές της ΕΠΑΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ

 

ΤΖΕΝΤΙΛΑΣΒΙΛΙ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΛΒΑΣ

που αρίστευσε στην Β΄ τάξη της ΕΠΑΣ με γενικό βαθμό 19 5/10

 

ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

που αρίστευσε στην Α΄ τάξη της ΕΠΑΣ με γενικό βαθμό 19 7/10

Βραβευθέντες μαθητές του 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΑΙΑΣ

 

ΚΑΡΑΤΖΙΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

που αρίστευσε στην 3η γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

 

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

που αρίστευσε στην 3η γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΓΙΑΠΗ   ΣΑΒΒΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

που αρίστευσε στην Γ΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΝΙΚΟΛΕΤΟΠΟΥΛΟ ΣΤΑΥΡΟ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΝΑΧΗ  ΑΝΝΑ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΜΩΡΕΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΑΔΑΜ

που αρίστευσε στην Α΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 12/13

Βραβευθέντες μαθητές του 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΠΕΡΑΙΑΣ

 

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

που αρίστευσε στην Γ΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΓΚΕΣΙΟ ΓΕΩΡΓΙΟ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΣΑΚΑΒΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΧΡΟΝΗ

που αρίστευσε στην Α΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

 

Βραβευθέντες μαθητές του ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Ν. ΕΠΙΒΑΤΩΝ

 

ΑΥΓΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟ του ΙΩΑΝΝΗ

που αρίστευσε στην Γ΄ γυμνασίου του Γυμνασίου Ν.Επιβατών με γενικό βαθμό 19 11/13

ΡΟΜΠΕΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ – ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

που αρίστευσε στην Γ΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 11/13

ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 12/13

ΤΑΣΙΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 12/13

ΔΕΡΜΙΚΗ – ΓΚΑΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

που αρίστευσε στην Α΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

Βραβευθέντες μαθητές του ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΠΑΝΟΜΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

που αρίστευσε στην Γ΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 11/13

 

ΤΖΕΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

που αρίστευσε στην Β΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΠΑΠΑΡΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

που αρίστευε στην Α΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

Βραβευθέντες μαθητές του 1ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ του ΚΩΝ/ΝΟΥ

που αρίστευσε στην Γ΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 10/13

 

ΠΑΡΤΑΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄  γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 7/13

ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΕΣΤΟΡΑ

που αρίστευσε στην Β΄  γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 7/13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

που αρίστευσε στην Α΄  γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 10/13

         

Βραβευθέντες μαθητές του 2ου ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ Ν. ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

 

ΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

που αρίστευσε στην Γ΄ γυμνασίου με γενικό βαθμό 20

ΛΑΜΠΑΔΑ΄ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

που αρίστευσε στην Β΄  γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 11/13

ΒΙΤΑΝΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

που αρίστευσε στην Α΄  γυμνασίου με γενικό βαθμό 19 11/13

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s

Αρέσει σε %d bloggers: